Новини. місто Білгород-Дністровський

Механізми взаємодії влади та громади на місцевому рівні

Опублікована (14.04.2017 09:39)

10 квітня 2017 року пройшов семінар для громадськості на тему “Механізми взаємодії влади та громади на місцевому рівні” у Білгороді-Дністровському, якій був ініційований виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради спільно з неурядовою неприбутковою організацією “Центр громадянських ініціатив” (місто Львів). Розповідав про механізми взаємодії Віталій Загайний, голова правління Центру Громадянських Ініціатив-ЦеГрін, а також ділився досвідом роботи організації та реальними прикладами участі громадськості в житті міста. Велику зацікавленість у присутніх викликала розповідь про участь організації в промоції одного з проектів “Бюджету участі Львова” у минулому році. Крім того, торкнулися у процесі обговорення і інших інструментів е-демократії, які вже впроваджені у місті та ще можуть бути у майбутньому.

У семінарі взяли участь представники громадських організацій, активні громадяни та громадянки міста, а також працівники виконавчого комітету і депутати Білгород-Дністровської міської ради.

Ця зустріч була проведена у рамках проекту «Е-демократія – нові можливості для громад!», який був запропонований Центром Громадянських ініціатив, реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)