Сторінка допомоги

Реєстрація в системі

Натисніть на посилання «Реєстрація» у верхньому правому кутку порталу.Заповніть форму реєстрації своїми реальними даними та натисніть кнопку «Зареєструватися».Тепер Ви знаходитесь на порталі під своїм ім’ям та у місті, вказаному при реєстрації. Однак поки Ви не підтвердите e-mail адресу, Ви не зможете додавати петиції та дефекти, а також не зможете голосувати та залишати коментарі.Вибір міста

Після реєстрації, система автоматично показує місто, яке було вказано Вами при реєстрації. Якщо Ви хочете змінити місто, необхідно натиснути «Виберіть розумне місто» у верхній частині порталу.


Оберіть на мапі область


У таблиці оберіть необхідне місто.


Веб-сервіси

Якщо Вам необхідна допомога по роботі з нашими сервісами, то оберіть пункт меню «Допомога» у випадаючому меню сервісу, з яким виникли труднощі.Що таке карма?

Карма (рейтинг) – це показник Вашої соціальної активності на веб-порталі «Розумне місто». Він розраховується в залежності від Ваших дій і може бути як позитивний, так і негативний.

Вашу карму можна побачити або на сторінці користувача, або в верній частиці веб-порталу біля Вашого прізвища.Як нараховується карма?

Ваша петиція пройшла модерацію +10
Проголосували за петицію +1
Зняли голос з петиції -1
Ваша петиція набрала необхідну кількість голосів +30
Ваша заявка з дефектом чи проблемою пройшла модерацію +5
Залишили коментар в заявці +1
Ваш коментар заблоковано -5


Де побачити нарахування карми?

Карма користувачам нараховується автоматично в залежності від його дій на веб-порталі «Розумне місто». Для того, щоб побачити, за що саме Вам було зараховано чи знято «кармічні бали», натисніть на посилання «Докладно по нарахуванням» на банері з відображенням Вашої карми.Всі зарахування (зняття) карми відображені в Списку транзакцій по системній кармі.