Допомога по модулю "Петиції"

Як створити петицію?

Для того, щоб створити петицію, користувачу необхідно:

- зареєструватися на веб-порталі;- місто, яке було вказано при реєстрації, автоматично обирається у верхньому меню. При необхідності, Ви можете його змінити, нажавши на назву міста та обравши нове на мапі;- в лівому меню «Петиції» обрати «Додати петицію»;- заповнити всі поля та нажати на кнопку «Відправити»:

1 – Назва петиції;

2 – Текст-обгрунтування петиції;

3 – Вимоги до органів влади;

4 – Кнопка завантаження зображення;

5 – Поставте галочку,що Ви згодні з обробкою Ваших персональних даних;

6 – Кнопка «Відправити», для надіслання петиції на модерацію.Після розгляду Вашої петиції модератором, вона з’явиться на сайті. У випадку, якщо Ваша петиція не пройде модерацію, Вам буде повідомлено про це на вказаний при реєстрації е-мейл.

Як підписати петицію?

Для того, щоб підписати петицію, необхідно зайти в меню «Петиції» - «Активні петиції». Підписані Вами петиції мають статус «Підписана», а ті, що можна підписати – «Не підписана».Натисніть на назву потрібної петиції та в картці петиції натисніть кнопку «Підписати». На даній сторінці Ви можете бачити опис петиції, кількість зібраних голосів, кількість днів, що залишилося для підписів.Якщо петиція вже підписана Вами, ви можете «забрати» свій підпис, натиснувши в картці петицій на кнопку «Відхилити».